Энциклопедия полезных советов по созданию и продвижению сайтов

В помощь вебдизайнерам и программистам

Розкрутка форуму

Якщо на вашому сайті є такий розділ, як форум, то успіх сайту забезпечений. Форум — це душа будь-якого ресурсу. Тут ведуться гарячі суперечки по темі сайту, відбувається обмін досвідом, просунуті користувачі та фахівці консультують новачків. Стежачи за активністю на форумі, аналізуючи, що відбувається, ви завжди будете в курсі того, що цікавить відвідувачів вашого сайту, зможете оперативно реагувати на побажання користувачів, від чого ваш ресурс тільки виграє.

Крім того, працюючи на форумі, ви можете направляти інтерес відвідувачів у потрібному вам напрямку, формувати певні уявлення в співтоваристві користувачів, здійснювати рекламні акції. Одним словом, форум — це маса можливостей, які в жодному разі не можна упускати.

Але всі ці переваги форум несе лише за однієї умови — хороша відвідуваність і висока активність користувачів. А що робити, якщо форум новий, і відвідувачів на ньому поки що немає? Як довго чекати появи активності на форумі? Чекати можна дуже довго і безрезультатно. А можна взяти процес у свої руки, наповнити і розкрутити форум, створити умови для виникнення активності в темах, домогтися високої відвідуваності.

Розкрутка форуму — це цілеспрямована і планомірна робота. Замовивши постинг на форумі, можна створити нові теми і починати в них обговорення. Поступово на форум підтягнуться випадкові відвідувачі, зацікавлені обговорюваними питаннями. Деякі з них залишаться і приведуть нових користувачів. Таким чином, через якийсь час ваш форум будуть відвідувати вже досить багато людей для того, щоб говорити про достатню активності.

Розкрутка форуму може знадобитися не тільки новому ресурсу, але і вже працює якийсь час, якщо обговорення на форумі мляві і малоцікаві новим відвідувачам. Відвідуючи багато популярних сьогодні форуми, де обговорення не вщухають ні вдень, ні вночі, важко уявити собі, що багато розмови тут починалися не спонтанно, а були вміло ініційовані і розвивалися за раніше розробленим сценарієм.

Замовляючи наповнення форуму, ви можете безпосередньо впливати на те, в якому руслі розвиваються тут обговорення, в якому стилі ведуться розмови, наскільки рівномірно наповнюються повідомленнями гілки форуму. Одним словом, ви зможете створити форум, ідеальний у вашому уявленні і відповідає саме вашим цілям.

Однак послуги постінгу можуть бути затребувані не тільки на нових і слабо розкручених ресурсах. Навіть у зворотній ситуації, коли форум активно відвідується, і на ньому ведуться обговорення, може знадобитися замовлений вами постинг. І причин тому безліч. Наприклад, відвідувачі спеціалізованого форуму задають багато питань, на які адміністрація вже не встигає відповідати. Серед авторів, що працюють на біржах контенту і виконують замовлення на постинг, безсумнівно, є фахівці в різних областях, які можуть консультувати відвідувачів вашого форуму і відповідати на їхні запитання.

А може бути, ситуація на форумі вийшла з-під вашого контролю, і ви хочете ненав’язливо повернути громадську думку в потрібному вам напрямку? І це здійснимо. Таким чином, наповнення форуму і його розкручування — завдання не меншої важливості, ніж наповнення сайту статтями. Форум як допоміжний розділ може принести сайту значні вигоди, і як самостійний ресурс теж абсолютно виправданий.

Тут http://it-web.com.ua/?cat=5 знайдете більше інформації щодо просування сайтів в мережі Інтернет.